Polish English German France Russia Italy Spain Lithuania
Galeria
Filmy
Materiały do pobrania
MENU >

Aktualności

Dziękujemy za odwiedziny podczas targów Sign & Print Scandinavia 2017.
16.02.2017
Szanowni Państwo,

Zespół Automatic Letter Bender serdecznie dziękuje za odwiedzenie stoiska podczas targów: Sign & Print Scandinavia 2017 w Sztokholmie.
Bardzo dziękujemy za przybycie i zapoznanie się z naszą ofertą. Zapraszamy do współpracy!!


Udział w targach okazał się dla nas wielkim sukcesem, dał nam okazję do zaprezentowania naszych ulepszonych modeli już znanych giętarek ALB-01 ECO 160 DELUXE oraz ALB-04 UNI 180, z nowym rozwiązaniem, które pozwala na gięcie nowego profilu liter, tzw. SUPER LETTERS. Profil ten bardzo dobrze przewodzi światło, czyniąc znaki bardziej widoczne i przyciągające wzrok.

ALB-01 ECO 160 DELUXE - niewielka gabarytowo giętarka do taśm profilowanych i płaskich, charakteryzująca się ponad przeciętną precyzją i zaawansowanym opatentowanym oprogramowaniem sterującym na bieżąco procesem gięcia.

ALB-04 UNI 180 - jedyna giętarka, która wykorzystuje dwa systemy nacinania. Posiada dwa narzędzia: nóż tokarski do stali nierdzewnej i frez do aluminium. Umożliwia gięcie zarówno taśm płaskich ze stali nierdzewnej jak i aluminiowych profili systemowych do bodowych liter. 
 

 


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących działania maszyn, ich efektywności, serwisu lub kosztów z nimi związanych, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Możliwe jest także obejrzenie maszyn w naszej siedzibie. Nasi konsultanci są do Państwa pełnej dyspozycji.

Zespół Automatic Letter Bender