Polish English German France Russia Italy Spain Lithuania
Galeria
Filmy
Materiały do pobrania
MENU >

Aktualności

Automatic Letter Bender na targach Wiosna 2016
31.08.2016

Firma Automatic Letter Bender, lider w zautomatyzowanym procesie wyginania i kształtowania liter przestrzennych, znaków i logotypów z taśmy alurapid, taśmy aluminiowej, nierdzewnej, stalowej i ocynkowanej, zakończyła wiosenną edycję targów krajowych i zagranicznych, na których zaprezentowała nowości.

Najnowsza oferta 2016 zaprezentowana podczas wiosennej edycji targów obejmuje modele: CNC Router Black Series, ALB - 04 Uni 180 Model 2016, ALB-01 Eco 160 Deluxe Model 2016, ALB - 03 SSA 180 Flanger, ALB - 03 SSA 110 Mini. Maszyny te zaprezentowano podczas najważniejszych targów w branży reklamowej - „Rema Days 2016” w Warszawie, „FESPA Digital 2016” w Amsterdamie, „Sign&Digital 2016” w Birmingham oraz „Reklama Polygraf” w Pradze.

Biorąc udział w targach zaprezentowaliśmy nasze najnowsze maszyny CNC szerokiemu gronu klientów z całego świata.

Najistotniejszymi atutami oferowanych wyginarek Automatic Letter Bender jest wysoka jakość i niezawodność naszych wyginarek oraz, precyzja gięcia liter przestrzennych, jak i wydajność maszyn zestawiona z atrakcyjną ceną.

 

Absolutna nowość w ofercie CNC Router Black Series - to ploter frezujący, który daje możliwość pracy na dużym obszarze roboczym. Doskonałą precyzję frezowania uzyskuje się dzięki serwonapędom, dużej mocy wrzecion HSD oraz solidnej, sztywnej konstrukcji maszyny. To oferta dla profesjonalistów zajmujących się rozkrojem płyt z różnego rodzaju materiałów – plexi, Dibond, aluminium, MDF, płyty meblowej i drewna. 

 

Dla firm produkujących duże znaki przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii łączenia pobocznicy z tyłem litery – tzw. „Clinch System” przeznaczony jest Channel Letter Bender ALB – 03 SSA 180 Flanger. Rozwiązanie typu Flanger zapewnia połączenie pobocznicy z tyłem litery bez konieczności stosowania nitów lub spawania. Pozwala to na szybkie i ekonomiczne produkowanie dużych liter poprzez łączenie pobocznicy o grubości 1,0 mm i dna litery o grubości 1 mm. Dowolnej wielkości litera będzie sztywna i mocna.

 

Podczas targów „Reklama Polygraf” oraz „Sign&Digital” szczególne zainteresowanie wzbudziła również ALB – 01 Eco 160 Deluxe model 2016. Ta niewielka gabarytowo wyginarka do taśm profilowanych i płaskich wyróżnia się ponadprzeciętną precyzją pracy i zaawansowanym oprogramowaniem na bieżąco sterującym procesem gięcia liter przestrzennych. Zakres wyginanych taśm i profili aluminiowych obejmuje grubość od 0,4 do 1,0 mm i szerokość od 20 do 160 mm. Minimalny promień gięcia wynosi 12 mm. Nowe rozwiązania techniczne pozwalają na wykonywanie liter SUPER LETTERS i jeszcze bardziej precyzyjną pracę giętarki. 

 

Do gięcia taśm płaskich aluminiowych do 2,0 mm grubości, ze stali nierdzewnej i profili systemowych do tworzenia liter, polecamy giętarkę ALB - 04 Uni 180 z 3 wymiennymi głowicami, dwoma systemami nacinania i dwiema parami automatycznych narzędzi gnących. Wyginarka wyposażona jest w narzędzia tj. nóż do stali nierdzewnej oraz frez do aluminium. Zakres wyginanych taśm wynosi: 0,4-2,0 mm (grubość) i 20-180 mm (szerokość). Minimalny promień gięcia – 7 mm. To nasz najbardziej uniwersalny automat do wyginania liter przestrzennych, który pozwala na wykonywanie najbardziej zaawansowanych projektów.

 

Podczas targów krajowych i zagranicznych stoisko Automatic Letter Bender odwiedzili zarówno nowi klienci, jak i stali kontrahenci, doceniający ofertę pod względem nowoczesnych technologii, wysokiej jakości wytwarzanych liter przestrzennych i atrakcyjnej ceny maszyn. Wszystkim serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas na targach i zapraszamy do kontaktu z naszym działem marketingu.

 

Do zobaczenia jesienią na targach:

Festiwal Marketingu, Druku i Opakowań
- Warszawa (07-08.09.2016), Drema - Poznań (13-16.09.2016), Viscom - Paris (06-08.09.2016), C!Print - Madrid (04-06.10.2016), Viscom - Mediolan (13-15.10.2016), Viscom - Frankfurt (02-04.10.2016)